Vali Demirtaş’tan SGK İl Müdürlüğüne Ziyaret

  0
  184

  Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, kurumun birimlerini gezerek incelemelerde bulundu.

  SGK Ziyaretinde Vali Mahmut Demirtaş’ı kurum girişinde SGK İl Müdürü Ömer Eker ve Müdür Yardımcıları karşıladı. Gerçekleşen ziyarette Vali Demirtaş, hizmet binasındaki birimleri gezerek personelle bir süre sohbet etti.

  Kurumda yürütülen çalışmalarla ilgili Vali Mahmut Demirtaş’a bilgi veren SGK İl  Müdürü Ömer Eker, SGK İl Müdürlüğü olarak vatandaşların her türlü iş ve işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirdiklerini ve  vatandaş odaklı bir yönetim anlayışıyla hizmet ettiklerini belirterek, “Kurum bünyesinde yürütülen hizmetlerde her zaman vatandaş memnuniyetinin daima ön planda tutulduğunu” ifade etti.

  Sosyal Güvenlik Kurumunun tüm vatandaşlara hizmet veren bir kurum olması ve yoğun iş yüküne rağmen, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmesinin memnuniyet verici olduğunu kaydeden Vali Demirtaş “Bugün SGK İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, toplumun neredeyse tamamını ilgilendiren sosyal güvenlik sistemi ve SGK ile ilgili yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldık. SGK reformu ile birlikte toplumun herkesimi sağlık sisteminden eşit ve erişilebilir oranda hizmet almaktadır. Eskiye nazaran SGK’dan memnuniyet oranının giderek arttığını görüyoruz. Sosyal Güvenlik Kurumumuz dinamik, sürekli kendini ve hizmetlerini yenileyerek, hizmet kalitesini her geçen gün daha da artırarak, vatandaş odaklı bir anlayışla hizmet etmektedir. Bu modern hizmet anlayışı vatandaşlarımızı ve bizleri mutlu etmektedir. Önemli bir görevi sürdüren Sosyal Güvenlik Kurumumuzun müdürüne ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum”dedi.

  SGK birimlerindeki incelemelerinin ardından Vali Mahmut Demirtaş, SGK İl Müdürü Ömer Eker’in odasına geçerek kendisiyle bir süre görüştü.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz