Uslu’dan Demir ve Çimentocular Sitesine Ziyaret

  0
  509

  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Demir ve Çimentocular Sitesini ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi.

  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, beraberinde ATSO Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Atlı ile birlikte Gölbaşı yolu üzeri, Buğdaycılar Pazarı civarında hizmete giren Demir ve Çimentocular Sitesini ziyaret ederek Site Başkanı Mehmet Emin Coşkun ile bir süre sohbet etti.

  Site Başkanı ve aynı zamanda ATSO Meclis üyesi olan Mehmet Emin Coşkun’u işyerinde ziyaret eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, “Son yıllarda ilimizde özellikle inşaat sektöründe bir canlanma yaşandı. Şimdiye kadar bu esnaflarımızın bir kısmı şehir merkezinde kendi mülklerinde bir kısmı ise kiraladıkları mekânlarda ticari işlerini yürütmekteydiler. Bu nedenle şehrimizde hoş olmayan görüntüler oluşuyordu. Demir ve çimentocular sitesinin şehrimize ve esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak her sektörün sorunlarına duyarlı olduğumuz gibi inşaat malzemeleri satan esnaflarımızın da sorunlarına duyarlıyız. Yeni bir yerleşim merkezi olması nedeniyle sitenin üstyapı ve sosyal tesis eksiği olabilir. Site başkanımız ve yönetimin gayretleriyle bu sorunlar inşallah en kısa zamanda çözülecektir. Bütün esnaf kardeşlerimize bol kazançlar diliyorum” dedi.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Demir ve Çimentocular Sitesi Başkanı ve ATSO Meclis üyesi Mehmet Emin Coşkun, “Buraya kısa bir zaman önce taşındık. Şu anda sitemize kayıtlı 53 esnafımız var. Yol, su ve alt yapı çalışmalarımızı tamamladık. Yeni yerimize taşınmamız esnasında bazı esnafımızdan ve vatandaşlarımızdan tepkiler aldık. Bunlar gayet normal. Çünkü yıllarca şehir merkezinde hizmet verdik. Öte yandan yıllarca esnafımız dağınık vaziyette çalıştı. Görüntü ve çevre kirliliği de hat safhadaydı. Buraya taşındıktan sonra bu sorunların tamamını aştık. Sitemizin cami, bakkal gibi eksiği var. Siteyi oluştururken bu yerleri tabi ki düşündük. En kısa zamanda bu yerlerin inşasına başlayacağız. Esnaflarımızın faaliyetlerini rahatça sürdürebilmeleri için her türlü kolaylığı düşündük. ATSO Başkanımız Mustafa Uslu’nun ziyareti bizleri sevindirdi. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

  Sohbetin ardından site esnafını tek tek işyerlerinde ziyaret eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, esnafların sıkıntılarını dinledi. Bütün esnaflara bol kazanç dileyen Uslu, sorunların çözümü noktasında kendilerine düşeni yapmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

  demir ve +ğimentocular sitesi ziyaret (3)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz