Taşar, Engellilerin Sesi Olmaya Devam Ediyor

  0
  412

  Merkezi İstanbul Bağcılar da bulunan Adıyamanlı İşadamı ÇETAŞ yönetim kurulu başkanı Hasan Taşar, engelli vatandaşlara yönelik yardımlarını sürdürmeye devam ediyor.

  Yoksul, kimsesiz ve özürlü vatandaşlara yönelik yaptığı yardımlarla tanınan İşadamı Hasan Taşar, son olarak Bağcılar Yıldıztepe mahallesinde 13 yıl önce eşi vefat ettikten sonra şeker ve tansiyondan dolayı felç olan Seher Yüksel’e (64) akülü araba hediye etti.

  Evinde kendisine yıllardır bakan kızı Sultan ile birlikte aracı akülü aracı İşadamı Hasan Taşar’ın makam şoförü Bekir Temizsoy dan teslim alan ve yıllardır hayalini kurduğu Akülü arabasına kavuşmanın sevincini yaşayan Seher teyze, işadamı Hasan Taşar’a bol bol dua ederek teşekkürlerini iletti.

  Konuya ilişkin açıklama yapan İşadamı Taşar, engelli vatandaşlar başta olmak özere yardıma muhtaç olup, yardım talebinde bulunan vatandaşlara imkanları ölçüsünde sahip çıktıklarını belirtti. Taşar, “En büyük erdemlik yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatmaktır. Özellikle özürlü olan insanlarımızın sesi olmak ve onları mutlu etmek toplum olarak öncelikli görevimiz olmalı” şeklinde konuştu.hasan tasar engelli vatanda+şlara ak+-l+- arac1

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz