Salman’dan Başkan Çatan’a ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

  0
  404

  Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Mustafa Salman, Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Çatan’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
  Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (ESOB) Başkanı Mustafa Salman, Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Olağan Genel Kurulu’na tek liste halinde girip güven tazeleyen ve yeniden başkanlığa seçilen Tahsin Çatan’ı ziyaret etti.
  Ziyarette açıklama yapan ESOB Başkanı Mustafa Salman, “İlk başta Kahta’daki tüm esnaf kardeşlerimi birlik ve beraberliklerinden dolayı kutluyorum. Kahta tarihinde oda seçimleri ilk defa tek liste halinde yapıldı. Bu esnaflarımızın birlikleri ve Başkan Tahsin Çatan’a olan teveccühlerinden kaynaklanıyor. Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanlığı olarak bizler de üzerimize düşen görevi yapıp, Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na her türlü konuda yardımcı olmaya hazırız. Tekrar başkanımızı ve yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
  Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Çatan ise, yaptığı açıklamada, “Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Mustafa Salman’a nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Seçim öncesi, seçimde ve seçim sonrası bizleri yalnız bırakmadılar. Seçimle alakalı her konuda birlik başkanlığı olarak bizlere yardımcı oldular. Şahsım ve yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarım adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz