Saadet Partisi Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

  0
  150

  Saadet Partisi’nin Adıyaman Belediye Başkanlığı adayı Arif Güler, yaklaşan yerel seçim çalışmalarına tüm hızla devam ettiklerini söyledi.
  Kayalık Mahallesi’nde gerçekleşen ev toplantısında konuşan Güler, Adıyaman’ın bir an bile beklemeye ve kaybetmeye tahammüllünün olmadığını kaydetti.
  Arif Güler, “Saadet partisi olarak biz ev ev, kapı kapı gezeceğiz ve Adıyaman’ın kaderini birkaç kişinin eline bırakmayacağız. Biz iyi insanlar için iyiler kazanacak diyoruz. Adıyaman’ın bir kuruşunu, tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirmeyeceğiz diyoruz. Yıllardır Adıyaman için Türkiye’nin en büyük köyü tabirini kullanıyorlar bu bizi derinden yaralamaktadır. Oysaki Adıyaman bundan çok daha iyisini hak etmektedir bu cümle bir Adıyamanlı olarak bizi derinden yaralamaktadır ve biz bu imajı ortadan kaldırmak için Adıyaman’ı modern bir şehir yapmak için var gücümüzle çalışacağız. 30 Mart sadece bir seçim değil aynı zamanda Adıyaman’ın kaderi. Yıllardır bizi yönetenler başımıza vekil olarak seçtiklerimiz görünen o ki bu laftan hiç gocunmamaktadırlar. Eğer dediğimizin aksi olsaydı bugün Adıyaman bu konumda olmazdı. Biz Adıyaman sevdalıları olarak gece gündüz çalışacağız. Biz nasıl bir yükün altına girdiğimizi çok iyi biliyoruz. Sorunları dağlar kadar olan bir şehrin tüm yükünü omuzlayacağız ama Adıyaman halkı şundan emin olsun ki biz Allah’ın izniyle Adıyaman’ın gülen yüzü olacağız” ifadelerini kullandı.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz