Ruhi Akan, Eskisaray Mahallesi Muhtarlığı İçin Adaylığını Açıkladı

  0
  433

  Adıyaman’ın tanınan ve sevilen simalarından Ruhi Akan, Eskisaray Mahallesi muhtarlığı için adaylığını açıkladı.

  Adıyaman’da çeşitli yardım kuruluşlarına verdiği gönüllü destek ile bilinen ve bunun yanında esnaf ve basın mensubu kimliği bulunan Akan Jet Çiçekçilik sahibi Ruhi Akan, Eskisaray Mahallesi muhtarlığı için adaylığını açıkladı.

  Akan Jet Çiçekçilik ile www.jethaber.com.tr ve www.adıyamanhaber.com.tr adlı internet haber sitelerinin sahibi olan Ruhi Akan birçok dernek ve vakıfta yöneticilik yapıyor.

  1968 yılında Adıyaman’ın Eskisaray Mahallesinde doğan ve bir dönem Kızılay İl Yöneticiliği de yapan (Hassasın oğlu) Mehmet Akan’ın oğlu olan Ruhi Akan’da tıpkı babası gibi birçok yardım kuruluşuna verdiği gönüllü destek ile biliniyor. Şu an Umut Işığı Yardımlaşma Derneğinin Denetim Kurulu Başkanlığı, Kızılay Adıyaman Şubesinin Yönetim Kurulu Üyeliği, Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Disiplin Kurulu Üyeliği ve Interflora Danışma Komitesi Üyeliğini sürdüren Akan, bin 600 civarında seçmeni bulunan ve Adıyaman’ın en köklü mahallelerinden birisi olan Eskisaray Mahallesi’nden aday olmasındaki tek amacın yıllardır doğup yaşadığı mahallesinin sorunlarını çözmek olduğunu dile getirerek, bunun için her şeyiyle bu görevi yerine getirebilecek güce sahip olduğuna inandığını belirtti.RUHİ AKAN (1)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz