Metiner’den Kahta OSB’ye Ek Ödenek

  0
  92

  .AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yatırım programında yer alan Kahta Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alt yapı inşaatı için 313 bin 741 TL ek ödenek çıkarıldığını söyledi. 
  Milletvekili Mehmet Metiner, yaptığı yazılı açıklamada; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile yaptığı görüşmeler sonucunda Kahta OSB için 313 bin 741 TL ek ödenek çıkarıldığını kaydetti.
  Kahta Organize Sanayi Bölgesi alt yapı inşaat çalışmaları için bugüne kadar 10 Milyon liralık bir harcama yapıldığını vurgulayan Metiner, çalışmaların hızlandırılması ve planlanan zamandan daha önce tamamlanması açısından ek ödeneğin önemli olduğunu belirtti.
  Metiner, “Kahta Organize Sanayi Bölgesi, havalimanımız ve merkeze yakınlığıyla yatırımcılarımıza ulaşımda büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Huzur ve güvenin önemli merkezlerinden olan Kâhta ilçemiz, hem turizm hem de sanayi alanında yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcılarımıza önemli fırsatlar sunacaktır. Milletvekilleri olarak, yatırımcılarımıza her türlü kolaylığı sağlayacağız” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz