Kutlu’dan Sivil Toplum Örgütlerine Ziyaret

  0
  422

  Ak Parti Belediye Başkan Adayı F. Hüsrev Kutlu,Ak Parti İl Başkanı İ.Halil Fırat,Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayla Pektaş Bazı Sivil Toplum Örgütlerini  Ziyaret Etti.

  AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Fehmi Hüsrev Kutlu,  Adıyaman’da bulunan sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, yerel yönetimlerin ilimizde yapması gereken çalışmalara değindi.

  AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Fehmi Hüsrev Kutlu,  Adıyaman İstihdam Kaderi (AİKAD), Kadın Statüsünü Güçlendirme Derneği, Gönüllü Anneler Gurubu, Adıyaman Kadın Sorunlarını Araştırma ve Çözüm Derneği (AKSAÇ), Adıyaman Kadın Yaşam Derneği, Adıyaman Barosu Kadın Komisyonu, Kadın Dostu Kentler Projesi Koordinatörü yönetici ve üyeleriyle bir araya gelerek, belediye başkanı olduğu takdirde bütün sivil toplum örgütleriyle organizeli bir şekilde çalışacağını ifade etti.

  Sivil toplum kuruluş temsilcileri ile bir araya gelerek onlarla görüş alışverişinde bulunarak, Adıyaman’da ne yapılması gerekiyorsa onun için çalıştıklarını belirten AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Fehmi Hüsrev Kutlu, “STK temsilcileri ile bir araya gelerek onlarla görüş alışverişinde bulunmak, kadınlar Adıyaman için ne yapılabiliriz” diye düşündük. 30 Mart yerel seçimleri aynı zamanda ilimizin kaderini de belirleyen bir seçim olacaktır. Sivil toplum kuruluşlarımızın bu süreçte şehrimizin istikrarı ve geleceğimiz için desteklerini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

  30 Mart seçimlerinin hayırlar getirmesi temennisinde bulunan sivil toplum örgütleri temsilcileri ise AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Fehmi Hüsrev Kutlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ettiler..

  BebU0W1IgAEiPeF BebNJ8UIcAEOQr4

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz