Kutlu, Toki Sakinleri İle Bir Araya Geldi

  0
  414

  30 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Adıyaman adayı Hüsrev Kutlu’ya destek olmak için Adıyaman’a gelen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, TOKİ’de gerçekleştirilen mahalle toplantısına katıldı.
  30 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti’nin konuğu olarak AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Hüsrev Kutlu’ya destek veren, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Adıyaman’ın hasret kaldığı hizmetlere Hüsrev Kutlu ile ulaşacağını söyledi.
  TOKİ sakinleriyle çok amaçlı toplantı salonunda bir araya gelen partililer, adına bir açılış konuşması yapan AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Hüsrtev Kutlu, seçilmesi halinde hayata geçireceği projeler hakkında bilgi verdi.
  Kutlu yaptığı konuşmada, “Adıyaman bizim sevdamız. Adıyaman bizim memleketimiz. Milletvekilliğimizde nasıl elimizden geleni yaptıysak, seçilmemiz halinde daha iyilerini hayata geçirmek için projelerimizi hazırladık. Belediyede de yapacağımız çok şeyler var. Bunlar arasında; çevre yollar var, otoparklar var, büyük parklar var, spor alanları var, kavşaklar var. Kısacası ilimizin ihtiyacı olan her şey var. Ancak bunları belediyenin bütçesi ile yapmak hemen hemen imkansız. O yüzden Ankara’dan destek almamız gerekecek. Bakanların birçoğu arkadaşımız, milletvekillerimizle de iyi ilişkiler içerisindeyiz. Şu an da olduğu gibi partimizin ve bölgemizin sevilen siyasetçilerinden Nevzat ağabeyimiz destek vermek amacıyla aramızda. İnşallah seçilmemiz halinde yine el ele vererek birçok önemli hizmeti hemşerilerimizle buluşturacağız. Adıyaman olarak biz, nüfus oranında Gaziantep ile yarışamayız, Şanlıurfa ile de yarışamayız belki ama şehircilik anlamında bir dönemler önünde olduğumuz Şanlıurfa’yı yakalayıp geçebiliriz. Bunun için ihtiyaçlarımızın farkındayız ve projelerimizi buna göre hazırladık. Adıyaman’ımızı komşumuz Şanlıurfa’dan daha yaşanılabilir bir kent haline gelmemiz lazım. Bölgenin en çok turist çeken ili olan Şanlıurfa’dan daha çok turiste hitap etmemiz lazım. Bizden başka çevremizdeki bütün iller büyükşehir konumunda. Diyarbakır’ı bir tarafa bırakırsak Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Malatya’da inşallah seçilecek arkadaşlarla da çok iyi bir hukuka sahibiz. Allah izin verir ve seçilirsek bu illerle birçok ortak büyük projelere de imza atacağımızı umuyorum” şeklinde konuştu.
  AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil ise kalabalığa hitaben yaptığı konuşmasında, AK Parti’nin Adıyaman’dan Hüsrev Kutlu gibi tecrübeli bir isimle yola çıkmasından dolayı Adıyamanlıların çok şanslı olduğunu söyledi.
  Pakdil, “Bugün Kahramanmaraş’tan arkadaşlarımızla birlikte, iki dönem beraber milletvekilliği yaptığımız, bir dönemde meclis başkanlık divanında başkanvekili idare amiri olarak çalıştığımız Hüsrev Kutlu kardeşimize hayırlı olsun demeye geldik. Adıyamanlıların teveccühü olduğunu biliyoruz. Bizimki bir nezaket ziyareti ve hayırlar dilemek. Hayırda yarışınız, hayırları bölüşünüz diyor, dolayısıyla o anlamda geldik ve il başkanlığımızı ziyaret ettik. Daha sonra da Hüsrev başkanımızla beraber bu toplantıya iştirak ettik. Allah’ın izniyle Adıyaman, Hüsrev Kutlu ile çok kutlu günler yaşayacaktır. Çok güzel hizmetler görecektir. Hüsrev Kutlu’nun Adıyaman’a ve sizlere tekrar hayırlı olmasını diliyorum ve Sayın Başkanımıza da başarılar diliyorum” dedi.AW000447

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz