Kick Boksçularımız Türkiye Şampiyonasında Ter Dökecek

  0
  76

   

  Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanlığının 2014 faaliyet programında yer alan ve 14 – 22 Ağustos 2014 tarihleri arasında Ordu ilinde yapılacak olan “ Türkiye Büyükler ve Minikler ( Bay- Bayan ) Ferdi Kick Boks Türkiye Şampiyonasına Adıyamanlı Kick Boks sporcuları da katılıyor.

  Adıyaman’da Kick Boks sporuna ilginin her geçen gün arttığını ve bununla birlikte de sporcuların önemli başarılar elde ettiklerini ifade eden Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Bağcı:” Adıyaman’da Kick Boks branşında çok başarılı sporcular yetiştirdik. Özellikle Ulusal ve Uluslar arası müsabakalara katılan sporcu sayısı her geçen gün artıyor. Aralarında Dünya 3’cüsü ve Türkiye Şampiyonu olan Genç sporcularımızın elde ettiği başarılar yeni sporcularımızı da motive ediyor. Ben 14 – 22 Ağustos 2014 tarihleri arasında Ordu ilinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılacak olan İdareci Haluk Erdoğan ve Sporcularımızdan Mustafa Başaran, Engin Doğunç, Kenan Akdağ, Sezer Demir, Eda Apaki, Emine İrem Doğunç, Zeynep Demir, Seyda Emirhan Doğunç, Hande Kalenderoğlu ve Ahmet Gültekin’e başarılar diliyorum” dedi.

  Ordu’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına çok iyi bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden Milli Antrenör ve Kick Boks Adıyaman İl Temsilcisi Haluk Erdoğan; “Son yıllarda ilimizde Kick Boks sporuna yoğun bir ilgi var. İl Müdürlüğümüzün destekleriyle yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde sporcu kardeşlerimiz son yıllarda çok büyük başarılara imza attılar. Federasyonumuz tarafından Ordu’da düzenlenecek olan Türkiye Büyükler ve Minikler Bay- Bayan Ferdi Kick Boks Türkiye Şampiyonasına 10 sporcumuz ile katılacağız. Sporcu kardeşlerimiz büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürürken onların çok değerli aileleri de hep yanımızda oldular. İnşallah şampiyonadan yeni şampiyonluklarla döneceğiz. Bu vesileyle sporcu kardeşlerimize Türkiye şampiyonasında başarılar dilerken, bizlere her konuda destek olan  Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Bağcı’ya ve sporcu kardeşlerimizin ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz