Kaporta Boya Ustalarına Eğitim Verdi

  0
  75

  Akzonobel Kemipol A.Ş Akripol Oto Tamir Boyaları ürünlerini Adıyaman Bayisi Hayati Boya aracılığı ile Adıyaman Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan müşterilerine sundu.

  Akzonobel Kemipol A.Ş Adana Bölge Müdürlüğü Oto Tamir Gurubu Teknik Temsilcisi A. Celil Özkan Adıyaman Küçük Sanayi Sitesi esnaflarına, kaporta boya ustalarına ürünlerinin uygulama yöntemleri ile ilgili olarak eğitim verdi.

  Eğitim Toplantısına Hayati Boya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Yaylagül’ün yanı sıra Adıyaman Küçük Sanayi Sitesi esnafları katıldı.

  “Hiç bir ürünümüz kurşun içermemekte”

  Eğitimde Akzonobel Kemipol A.Ş Adana Bölge Müdürlüğü Oto Tamir Gurubu Teknik Temsilcisi A. Celil Özkan toplantıda firması ve ürünleri ile ilgili şu bilgileri verdi; “1986 yılından bu yana Türk oto tamir boyaları sektöründe yüzde 100 yerli üretilerek pazara sunulan Akripol, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda genişleyen ürün yelpazesi ve teknolojik gelişmelere paralel Ar-Ge çalışmalarıyla her geçen gün büyüyerek sizlere daha iyi ürünler sunmaktadır.Akripol markası altında pazara sunulan macun, astar, sonkat, bazkat ve vernik ürün gamı ile hızlı ve yüksek kalitede tamir yapmak mümkündür. Akripol bazkat ve sonkat hazır kutu boyaları, geniş renk paleti ve yüksek renk tutarlılığı ile Türkiye araç parkındaki yerli ve ithal araçların tamirini kolaylaştırmaktadır. Akzonobel Kemipol A.Ş dünyanın önde gelen sanayi şirketleri arasında yer alıyor. Amsterdam, Hollanda merkezli şirket boya ve kimyasallar alanında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.  Dünyanın en büyük boya şirketi Akzonobel, aynı zamanda pazara sunduğu kimyasallarla bir çok önemli ürüne yüksek kalitede içerik sağlıyor. Akzonobel’in 80’den fazla ülkede görev yapan 55 binin üzerinde çalışanı var. İnsan sağlığı ve çevrenin daha fazla korunmasına büyük önem veriyor. Akzonobel ülkemizde 1982 yılında faaliyete başlamıştır.1986 yılından itibaren oto tamir boyaları sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin yedi bölgesinde bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır. Akripol markası yüzde 100 yerli üretilmektedir. Hiç bir ürünümüz kurşun içermemektedir. Akripol ürünlerimiz bildiğiniz gibi son katlar, vernikler, astarlar ve macunlardan oluşmaktadır. Geniş ürün çeşitliğiyle, 300’e aşkın kutu boyasıyla ve yeni çıkan ürünlerimizin arasında Duragloss 3000, 411-511 Astar, Polyplast plastik yüzey macunu, antistatik Degreaser yüzey temizleme tineri, Akripol 1K GA Astar, Akripol PolyFiber,  Kemimast, mastik bulunmaktadır. Adıyaman’daki bayiimiz Hayati Boya Limitet Şirketi ile birlikte her zaman esnaflarımızın yanınızda olacağız ve tüm sorunların çözümü için destek vereceğiz. Kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlar ile Hayati Boya Limitet Şirketi’nden temin edebileceksiniz. Hepinize bol kazanç ve hayırlı işler diliyorum”

  “Ustalarımız daha kaliteli iş yapabilmeleri için eğitim alıyorlar”

  Adıyaman Küçük Sanayi Sitesi esnaflarına verdikleri eğitim hakkında bilgi veren Hayati Boya Limitet Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Yaylagül ise şunları kaydetti; “Bu eğitimde yeni ürünleri tanıtıyoruz. Firma yetkilileri esnaflarımıza eğitim veriyorlar. Yapılması gereken hususlar noktasında yeni bilgileri ustalarımızla paylaşıyorlar. Ustalarımızın son gelişmelerden haberdar olabilmesi için böyle bir programı düşündük. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için böyle bir görevi üstlendik. Adıyaman Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan esnaflarımız şirket yetkililerinin vermiş oldukları eğitimine katılarak, yeni gelişmelerden haberdar oluyorlar. Ustalarımız daha kaliteli iş yapabilmeleri için eğitim alıyorlar. Genel olarak oto boya, cila, uygulama sistemleri konuların da bilgi verilmekte. En iyi hizmeti müşterilerimize sunmak için böyle bir eğimin ilimizde verilmesine karar verdik. Bu eğitimleri periyodik süreler içerisinde yapmaktayız. Adıyaman Küçük Sanayi Sitesi’nde 60’a yakın ustamız var. Ustalarımız bu eğitimden oldukça memnun bir şekilde ayrıldılar. Daha iyi bir hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız. Vatandaşlarımız ve esnaflarımız Küçük Sanayi Sitesi 18. Blok No.12 adresten, 0535 446 04 99 nolu hattan bize ulaşabilirler.”

  K+-+ğ+-k Sanayi Sitesi esnaf¦- (7)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz