Hip’le İletişim Artık Daha Kolay

  0
  120

  Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan çalışanlara yönelik Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi web sayfasında yer alan Hastane İletişim Platformuyla (HİP) çalışanların hastane yöneticileri ile iletişimi daha güvenilir ve daha kolay. 
  Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Talat Küçük, tarafından uygulamaya konulan ve faaliyete geçirilen HİP sayesinde Kamu Hastaneler Birliğine bağlı Adıyaman’daki bütün Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde çalışan personeller, hastane yöneticileri ile günün 24 saati istedikleri yerden istedikleri zaman iletişim kurabiliyor. İletişim kurmak isteyen çalışanlar, HİP üzerinden iletişime geçmek istedikleri yöneticiyi tercih ederek, teşekkür, istek, şikayet, düşünce ve önerilerini sunabiliyor.
  Uygulamaya konulan sistemden oldukça memnun kaldıklarını belirten hastane çalışanları, “Bu sistemle istediğimiz yerde istediğimiz zaman hastane yöneticilerimizle iletişime geçerek onlarla irtibat kurabiliyoruz. Yapılan uygulama oldukça anlamlı. Ve biz çalışanlara yönelik yapılan bir uygulama. Bu uygulamayı faaliyete geçiren ve her zaman bizlerin yanında olup bizlerden desteklerini esirgemeyen Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Talat Küçük’e ve diğer hastane yöneticilerimize sonsuz teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.
  Faaliyete geçirilen uygulama hakkında bilgiler veren Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Talat Küçük, “Bütün çalışanlarımıza kapılarımız açık olmakla birlikte her zaman yüz yüze görüşme imkanımız olmuyordu. 4 bina ve 2 bin 700 personel ile bu sistem pratikte işlemez hale gelmişti. Dijital platform kurarak çalışanlarımızla iletişim imkanı sağlayarak verimlilik ve memnuniyeti arttırmayı amaçlıyoruz“ dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz