Hentbol Yarı Final Heyecanı Adıyaman’da

  0
  418

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği Gençler Türkiye Kız ve Erkek Yarı Final Hentbol Müsabakaları Adıyaman’da yapılacak.
  2013-2014 eğitim öğretim yılı okullar arası Gençler Türkiye Kız ve Erkek Hentbol Yarı Final Hentbol Müsabakaları Adıyaman Üniversitesi Spor Salonu’nda düzenlenecek.
  15 Ocak 2014 Çarşamba günü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapılan teknik toplantıya; Adana, Elâzığ, Ankara, Iğdır, Mardin, Muş, Tunceli, Van, Siirt, Şırnak, Rize, Trabzon ve Antalya’dan, kız ve erkek olmak üzere toplam 16 takım ve 250 sporcu katılımı bekleniyor.
  Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, müsabakalarının Adıyaman’da yapılmasının mutluluğunu yaşadığını belirterek, bu organizasyonda en ufak bir aksaklık yaşanmaması için kurum olarak bütün hazırlıkların tamamlandığını söyledi.
  Bağcı; “Bu organizasyona ev sahipliği yapmanın gayreti içerisindeyiz. Gerçekleştireceğimiz yarı final müsabakalarında Türkiye finallerine 2 takımın katılma şansı olacak. Bu bakımdan centilmenlik içerisinde gerçekleşmesini umut ediyorum. Emeği geçen başta Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü’ne ve ortak kurumumuz Milli Eğitim Müdürlüğü’ne desteklerinden dolayı teşekkür eder ve tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. 13 ilden, 8 kız 8 erkek olmak üzere 16 takım katılımıyla, 28 müsabaka yapılacak. 16-19 Ocak 2014 Adıyaman Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanacak olan hentbol yarıfinal müsabakalarına tüm sporseverler davetlidir” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz