Gazze’ye ‘Su’ Destekli Kampanya

  0
  49

  İHH Adıyaman Şubesi tarafından Gazze için “Gazze’nin susuzluğuna çare ol. Gazze’ye bir yudum su da sen ol” adlı yeni bir kampanya başlattı. 
  İHH gönüllüleri tarafından Demokrasi Parkı’nda açılan stant ile Gazze’ye yardım için su satışı yapılacak. İHH Kadın gönüllüleri tarafından organize edilen yardım kampanyasından elde edilecek gelir ile Gazze halkının ihtiyaçlarında kullanılacak.
  Adıyaman İnsani Yardım Derneği (YADER) Basın Sözcüsü ve İHH Gönüllüsü Yunus Karakuş, “Dünyanın her neresinde olursa olsun yardıma muhtaç insanlar için yardım etmeye ve elimizi uzatmaya çalışıyoruz. Adıyaman’daki baktığımız ihtiyaç sahipleri aileler için, yetim ailelerimiz için, Suriyeli ailelerimiz için ve Filistin, Gazze, Suriye, Mısır, Irak ve diğer ülkeler için kampanyalarımız ve çalışmalarımız sürekli durmaksızın devam ediyor. Adıyaman halkını şuan ki devam eden ve iki hafta sürecek olan kampanyamıza destek olmalarını bekliyoruz. Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan Adıyaman halkına teşekkür ediyoruz. Unutmayalım ki abluka ve saldırılar yüzünden susuz kalan Gazze yardım bekliyor” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz