Besni’de Doktor İle Hasta Yakınları Arasında Gerginlik

  0
  63

  Adıyaman’ın Besni İlçe Devlet Hastanesi’nde doktor ile hasta yakınları arasında önceki gün meydana gelen kavganın protesto edilmesinin hemen öncesinde, yine doktor ile hasta ve hasta yakınları arasında gerginlik yaşandı. 
  Besni Devlet Hastanesi’nde önceki gün doktor ile öğretmen olan hasta arasında çıkan tartışma kavgaya dönüşmüştü. Çıkan kavgada doktora şiddet uygulandığını iddia eden sağlık çalışanları bugün basın açıklaması yapmak istedi.
  Basın açıklamasından sadece birkaç dakika önce yine aynı yerde doktor ile hasta ve hasta yakınları arasında gerginlik yaşandı. Besni Devlet Hastanesi Dahiliye Bölümü’nden sıra alan Levent Y. ve yakınları Ramazan Y. (21), Abdulvahap Y.(53) sıranın geç gelmesi yüzünden dahiliye doktoru Adnan Yüksel’le sözlü münakaşaya girdi. Doktorla tartışan Ramazan Y. ve Adulvahap Y. karşılıklı münakaşaya girince devreye polis girdi. Polis ekipleri olaylar büyümeden tarafları birbirinden ayırdı.
  Dr. Yüksel’in şikayetçi olması üzerine Ramazan Y. ve Abdulvahap Y. ifadeleri alınmak üzere Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.
  Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz