Belediyenin Ramazan Etkinlikleri Programı Açıklandı

  0
  51

  Cumartesi günü başlayacak olan Ramazan ayı, Adıyaman Belediyesi’nin etkinlikleriyle bu yıl dolu dolu geçecek.

  Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşmanın simgesi 11 ayın sultanı Ramazan ayı, Adıyaman Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan etkinlikleri ile Adıyaman’da daha anlamlı bir atmosferde yaşanacak. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizesiyle, akşamları teravih namazından sonra icra edilecek etkinliklerle ilgili program açıklandı. 19 gün çeşitli etkinliklerin gerçekleştirileceği program kapsamında Ramazan’a özgü konferans, konser, ney dinletisi gibi farklı etkinlikler icra edilecek.

  Ramazan ayının özel programlarla farklı ve anlamlı bir atmosferde yaşanacağını belirten Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu şunları söyledi:

  “Ramazan ayı, maddi ve manevi güzellikleriyle ailemiz ve sevdiklerimizle paylaştığımız bir ay. Yardımlaşma ve paylaşma duygularının arttığı Ramazan ayı, dostlukları ve kardeşliği de pekiştiriyor. Ramazan ayının kendine has kültürünü zenginleştirerek şehrimizde bu ayı daha da anlamlı kılmayı istedik. Genelde Demokrasi Parkı’nda düzenleyeceğimiz programlarla vatandaşlarımıza güzel bir Ramazan geçirmelerini sağlayacağız. Ramazan ayının tüm hemşehrilerimize, ülkemize ve Müslüman âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz