Bakır: “Güzel Bir Adıyaman’da Yaşamak Hepimizin Hakkı”

  0
  406

  Yaklaşan 30 Mart seçimleri öncesi çalışmalarını hızlandıran Cumhuriyet Halk Partisi’nden Adıyaman Belediye Başkanlığı adayı Zeynal Bakır, otogarı ziyaret etti.
  Zeynal Bakır, CHP Adıyaman İl Başkanı Av. Bilal Doğan, CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde çalışanlar ve yolculuk için buraya gelen vatandaşlarla bir araya geldi.
  Daha güzel bir Adıyaman’da yaşamanın her Adıyamanlının hakkı olduğunu belirten Zeynal Bakır, “Otogarlar, bulundukları beldelerin aynası niteliğindedir. Özellikle ilimize dışarıdan gelen ya da dışarıya seyahat etmek isteyen insanların ilk uğrak yerlerdir. O sebeple özellikle otogarımızın Adıyaman’a yakışır olması gerekir. Seyahatten dönen ya da seyahate giden insanlara terminal çalışanlarının da daha iyi hizmet sunmak için çalışma ortamlarının uygun olması gerekir” dedi.
  Terminal çalışanlarının da görüş ve önerilerini dinleyen Bakır , “Özellikle otobüsle yapılan ulaşımın son yıllarda girdi maliyetlerinin artmasıyla birlikte sıkıntı içerisinde olduklarını biliyoruz. Ancak buna rağmen Türkiye genelinde Adıyaman’ın otobüs firmaları çok iyi bir noktada. Bizde bundan gurur duyuyoruz” diye konuştu.AW000671

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz