ATSO ile Albaraka Türk Kredi Protokolü İmzaladı

  0
  561

  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine uygun kredi imkânı sunmak için Albaraka Türk ile kredi protokolü imzaladı.

  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin finansal sorunlarını çözmek amacıyla bankalarla imzaladığı kredi protokolüne bir yenisini ekledi.

  ATSO binasında gerçekleştirilen imza törenine Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Eroğlu, Albaraka Türk Adıyaman Şube Müdürü Abdul Selami Aka katıldı.

  ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, ATSO üyelerinin finansal sorunlarını çözmek, bu konularda üyelere yardımcı olabilmek adına bankalarla çeşitli alanlarda protokoller imzalamaya devam ettiklerini, Albaraka Türk ile bu kapsamda yeni bir protokol imzaladıklarını söyledi.

  İmzalanan protokolle ilgili konuşan Albaraka Türk Adıyaman Şube Müdürü Abdul Selami Aka şunları söyledi; “Albaraka Türk olarak ana faaliyet alanlarımızdan biri kredi vermek. Biz de, bu kapsamda, kurumlara özel işbirliği çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmalardan biri olan, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ile yaptığımız kurumsal işbirliği bizim açımızdan büyük önem arz ediyor. Yapılan anlaşma ile Adıyaman ve bölgedeki KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarını karşılayarak ekonominin gelişmesine katkıda bulunmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

  Daha sonra işbirliği protokolünü imzalayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu ve Albaraka Türk Adıyaman Şube Müdürü Abdul Selami Aka protokolün oda üyelerine hayırlı olmasını diledi. İmzalanan protokol kapsamında belirlenen özel koşullar ile ATSO üyelerine katılım bankacılığı esasları doğrultusunda mal ve hizmet finansmanına yönelik kredi kullanma imkanı sağlanacak.ATSO KREDİ PROTOKOLÜ (3)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz