Ak Parti’den Kahta, Sincik Ve Samsat’a Çıkarma

  0
  81

  AK Parti Adıyaman İl Başkanı İbrahim Halil Fırat ve parti yöneticileri Kahta, Samsat ve Sincik ilçelerinde seçim çalışmalarını yürüttü. 
  AK Parti Adıyaman İl Başkanı İbrahim Halil Fırat ve parti yöneticileri ilk önce Samsat ilçesine gitti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Fırat ve beraberindekiler daha sonra ilçe teşkilatında Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili istişare toplantısı yaptı.
  Samsat ilçesinden Kahta ilçesine geçen AK Parti heyeti Kahta Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Burada parti çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.
  AK Parti teşkilatı daha sonra Sincik ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldikten sonra partililerle istişare toplantısı gerçekleştirdi.
  Ziyaretlerle ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, önümüzdeki ay yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için tüm güçleriyle çalışacaklarını ve her dönemde gösterdikleri başarıyı bu seçimde de göstereceklerini ifade etti.
  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı seçilmesinin tüm Müslümanları yakından ilgilendirdiğini ifade eden Fırat, bu duyarlılık içerisinde seçime hazırlanmaları gerektiğini söyledi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz