Adıyamanlı Hentbolcular Milli Takım Kampına

  0
  74

  Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanlığı tarafından Mardin’de düzenlenecek olan U-15 Erkek Milli Takım Kampına Adıyamanlı sporcularda katılıyor.
  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Hentbol sporunun önemli organizasyonlarından biri olan ve Türkiye Hentbol Federasyonunun 2014 yılı faaliyet programında yer alan ve 18 – 23 Ağustos 2014 tarihinde Mardin’de yapılacak olan U- 15 Erkek Milli Takım Kampına Adıyaman’dan 2 antrenör ve 5 sporcunun katılacağını söyledi.
  Bağcı, Adıyamanlı Hentbolcuların büyük başarılara imza attığına dikkat çekerek şu bilgileri verdi:
  “Federasyon tarafından milli takım seçmelerine çağırılan Antrenörlerimiz Ayhan Dursun, Ergin Özçelik ve Sporcularımızdan Ahmet Deniz Evin, Fikret Zafer Varki, Selim İster, Ercan Burak Nazlı, Hazar Erdemir ile birlikte 5 sporcumuz olmak üzere toplamda 7 kişilik bir kafile milli takım seçmelerine katılacak. Mardin’de yapılacak olan bu müsabakalar sonunda milli takıma seçilen Adıyamanlı sporcularımız elde ettikleri başarılarla önce ülkemize sonra da ilimize yeni bir gurur yaşatacaklarına inanıyorum ve şimdiden tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz