Adıyaman’da Bayram Tedbirleri

  0
  49

  Adıyaman Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Ramazan Bayramı nedeniyle aldıkları tedbirleri açıkladı. 
  Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından, Ramazan Bayramı öncesi ve sonrası vatandaşın huzur ve güvenliğini sağlamak ve rahat bir bayram geçirebilmeleri amacıyla asayiş ve trafik yönünden en üst seviyede gerekli emniyet tedbirleri alındı.
  Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Asayiş Şube Müdürlüğü ve Polis Merkezi Amirliklerinin dolandırıcılık ve hırsızlık olaylarına karşı yaya ve motorize devriye atacağını, ayrıca bürolarda çalışan personelin ise halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde yaya devriye görevi ifa edeceklerini söyledi.
  Salmaner açıklamasında, “Şehir içi trafik denetimi ile ilgili olarak vatandaşlarımızın yoğun olarak bulundukları alışveriş merkezleri, otogar, pazar yerleri ve umuma açık yerler ile araç ve yaya yoğunluğu olan cadde, kavşak ve sokaklarda gerekli trafik tanzimi ve düzeni yeteri kadar ekip ya da personel ile sağlanacaktır. Şehirlerarası yollarda ise vatandaşlarımızın rahat ve huzur içerisinde seyahat edebilmelerini sağlamak, trafik kazalarını asgari seviyeye indirmek ve trafik akışının düzenini sağlamak için ilimiz sınırları içerisinde geceli gündüzlü çalışan görevlilerimizce trafik tedbirleri alınmıştır. Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bayram geçirebilmeleri, istek ve şikayetlerini anında ilgili mercilere iletebilmeleri ve muhtemel olaylara süratle müdahale edilebilmesi için Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçilebilecekler” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz