Yüzme Ve Judo Müsabakaları Sona Erdi

  0
  137

  Adıyaman’da çeşitli illerden sporcuların katılımıyla gerçekleştirilen yüzme ve judo müsabakaları sona erdi.
  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl başlatılan Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme müsabakaları sona erdi. 100.Yıl Kapalı Yüzme Havuzu’nda yapılan yüzme müsabakaları yapılan ödül töreni ile sona erdi. Beş ilden 46 erkek 38 bayan toplam 84 sporcunun katıldığı yüzme müsabakaları sonunda dereceye girenlere ödülleri ve madalyaları verildi.
  Törende konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında 84 sporcumuz yarışmalarda kulaç attı. Bu projeyle milli takıma yeni sporcular kazandırmak, en önemlisi Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezleri Projesi’ne (TOHM) sporcu seçilmesi amaçlanıyor” dedi.
  Diğer taraftan Anadolu Yıldızlar Ligi Judo müsabakaları da sona erdi. Besni ilçesi Spor Salonunda 8 ilden 150 sporcunun katılımıyla gerçekleşen müsabakalar sonunda ödül töreni düzenlendi.
  Müsabakalar sonunda bir açıklama yapan Besni Kaymakamı Emrah Yılmaz, organizasyonun Besni ilçesinde yapılmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.AW015467

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz