Yusuf Turanlı Binlerce Kişiye Seslendi

  0
  127

  Büyük Birlik Partisi Kahta Belediye Başkan Adayı Yusuf Turanlı, seçim irtibat bürosunun önünde düzenlenen mitingde binlerce kişiye seslendi.
  Kadınların da büyük ilgi gösterdiği miting için alana gelen vatandaşlar soğuk havaya rağmen mitinge büyük ilgi gösterdi. Partililerine seslenen Kahta Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Yusuf Turanlı, daha önce yaptığı hizmetlere değinerek seçilmesi halinde yeni projeleri olduğunu söyledi.
  Slayt eşliğinde daha önce yaptığı hizmetlere değinen Yusuf Turanlı, birkaç büyük projesi daha olduğunu ifade ederek bunun için çalışmaların tamamlandığını ve yapım aşamasına geçildiğini dile getirdi.
  Bayanlara istihdam sağlayacak bir proje hazırladıklarını söyleyen Turanlı, belediye bünyesinde yapılacak projeyle birçok bayanın el sanatları alanında iş sahibi olacağını vurguladı.
  Atatürk Baraj Gölü’ne giden yol üzerinde dolgu çalışmaları tamamlanan sosyal tesisin üç boyutlu görüntüsünü slaytla vatandaşlara gösteren Yusuf Turanlı, Kahta için en güzeli yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz