Yılmaz ve Songur’dan Spor’a Destek

0
176

Kesmetepe Belediye Başkanı Ali Yılmaz ve Besni Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mithat Songur’dan Besni Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Takımına destek.

2017 yılında kurulan ve voleybol, basketbol, masa tenisi, atletizm, hentbol ve Bocce-Bowlig- Dart branşlarında faaliyet gösteren Besni Gençlik ve Spor Kulübü, pandemi sürecinde atletizm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kontrollü sosyal hayat (Sosyal mesafe , maske ve hijyen kuralları) ilkeleri çerçevesinde Antrenör Hüseyin Doğan gözetiminde Olimpik Yürüyüş kategorisinde antrenmanlarını sürdüren sporculara, Kesmetepe Belediye Başkanı Ali Yılmaz ve Besni Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mithat Songur tarafından müsabaka ayakkabısı hediye edildi.

Atletizmin önemli branşlarından olan Olimpik Yürüyüş kategorinde geçtiğimiz sezon Türkiye Şampiyonasında 5.lik ve 6.’lık dereceleri elde ettiklerini belirten Besni Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Metehan Adıgüzel elde edilen bu başarılarda Ali Yılmaz, Mithat Songur ve Besni Güncel Gazetesi İmtiyaz Sahibi E. Soydan Doğru’nun vermiş oldukları desteklerin önemli bir yer tuttuğunu ifade etti. Doğru planlama  ve verilen bu desteklerle Besni’den yakın zamanda Türkiye çapında sporcular yetişeceğini ifade eden Metehan Adıgüzel, kendilerine her zaman destek olan Kesmetepe Belediye Başkanı Ali Yılmaz, Besni Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mithat Songur ve Besni Güncel Gazetesi İmtiyaz Sahibi E. Soydan Doğru’ya teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz