Yetiş, Seçim Çalışmalarına Köy Ziyaretleri İle Devam Ediyor

  0
  67

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Murtaza Yetiş, seçim çalışmalarına köy ziyaretleri ile devam ediyor.
  Koçali, Palanlı, Alğan, Rezip, Şemikan, Varlık, Yoğurtlu, İncebağ, Dışbudak, Gölpınar, Kızılcapınar, Dolik, Çayırlı, Sarıharman, Külafhöyük, Uludam, Hasancık, Çarkezi, Hozrin, Terman köylerini gezen Yetiş, milletin meşru gördüğünü gayrimeşru ilan etme gafleti içine düşenlerin olduğunu söyledi.
  Seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’da çalışmalarını sürdüren Yetiş, “Memleketimizin en ücra köşelerine AK Parti davasını taşıyacak, herkesin bu konuda bilinçlenmesini sağlayacağız. Son 10 yılda önceki dönemlere göre il özel idaremize kıyaslanamayacak bütçeler aktarıldı” dedi.
  Birçok köyün içme suyu ve yol problemini çözdüklerini hatırlatan Yetiş, “Tabi yollarda kaliteyi artırmak gerekiyor. 2002 de çok az sayıda köyümüzün içme suyu problemi çözülmüşken biz bugün bu problemi hemen hemen tüm köylerimizde çözmüş bulunmaktayız. Birçok köyümüzde alt yapı çalışmalarına başladık. Kanalizasyon ve alt yapı çalışmaları tamamlanan köylerimizin üst yapısında çalışmalar devam ediyor. Artık köylerimize şehirlerimizin birer mahallesi gibi düşünülerek hizmet götürülüyor. Tabi bunlar hep bu millete duyulan sevdanın eserleri. Çıktığımız yol millete hizmet yolu. Bu yolda asla yorulmuyoruz. Milletimize hizmet yolunda önümüze çıkarılan tüm engelleri milletimizle el ele vererek aşıyoruz. Milletin meşru gördüğünü gayri meşru ilan etme çabalarına milletimiz 30 Martta yine gereken cevabı verecektir” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz