Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şubesinden Yeni Yıl Mesajı

  0
  112

  Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, Yılbaşı alkol almanıza değil, gelecek adına güzel başlangıçlarınıza vesile olsun dedi.

  Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, her yıl Aralık ayının girmesiyle gündeme yerleşen ; ülkemizin % 99’nun  ,inanç, gelenek ve kültürü ile ilgisi bulunmayan yılbaşı kutlama etkinliklerinin her şeyin ötesinde yeni bağımlılıkların kapısını ardına kadar açtığını söyledi.

  Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, yayınladığı mesajında, Ülkemizde alkol satışı ve tüketiminin yılbaşında artış gösterdiği bir gerçektir. Bu bakımdan yeni yılın kötü başlangıçlarla start almaması için aile ve toplumsal huzur adına halkımızın yeni yıla alkolsüz bir şekilde girmelerini temenni ediyoruz. Yeni yıl, tütün mamulleri, alkol, uyuşturucu ve şans oyunları gibi aile ve toplum sağlığımızı zora sokacak alışkanlıklardan kurtulmak için bir başlangıç olsun dedi.

  Özöncel, 2017nin her türlü zararlı bağımlılıktan uzak, ailemize, vatanımıza, milletimize, devletimize ve bayrağımıza bağımlı, sağlıklı nesillerin sağlıklı geleceği inşa edeceği; huzurun, barışın, merhametin en üst seviyede yaşanacağı bir yıl olmasını diliyoruz şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz