Yeşilay Adıyaman Şubesinden MÜSİAD’a Plaket

  0
  71

  Yeşilay’a katkılarından ötürü Yeşilay Adıyaman şubesi Başkanı Hakan Özöncel tarafından MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım’a plaket takdim edildi.

  MÜSİAD ülke meselelerinde duyarlı olduğu gibi Yeşilay gibi kamu hizmeti veren kuruluşlarında her zaman yanında olduklarını belirten Yeşilay Adıyaman Şubesi Başkanı Hakan Özöncel, MÜSİAD Adıyaman şubesinin Yeşilay Şubesine yapmış oldukları katklardan dolayı teşekkür ettiğini söyledi.
  Ziyarette duyduğu memnuiyeti ifade eden MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım; “Yeşilay En iyi korunma yolu hiç başlamamaktır.” Sloganıyla tüm vatandaşları eğitmektedir. Devletin kötü alışkanlıklarla mücadele eğilimine yardımcı olmaktadır. Tüm mağdur kişilere yardımcı olur. Görüşü, kişinin beyin işlevlerini yok eden ve zamanla bağımlı hale getiren kötü alışkanlıklardan korumak, bunlar hakkında eğitmek , başta gençleri ve sonrasında tüm halkı bunlara karşı uyarmaktır. Hedefi bu gibi kötü alışkanlıklara olan bağımlılıkları en aza düşürmektir.  Bu konuya ilişkin elimizden geleni yapmalıyız. Bu gibi durumlara şahit olduğumuzda vatandaşlık görevimizi yerine getirip polise ihbar etmeliyiz. Gerek MÜSİAD Genel merkezimiz tarafından gerekse de şubelerimiz nezdinde Yeşilay’ın her zaman yanındayız. Bu vesileyle nezaket ziyaretlerinden ve plaket takdimlerinden ötürü Yeşilay Adıyaman şube başkanı Hakan Özöncel’e ve beraberindeki heyete yönetim kurulumuz adına teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz