Yerel Seçim Sonuçları haberadiyaman.com.tr

  0
  61

  Türkiye genelinde yarın yapılacak Yerel Seçim Sonuçlarını, www.haberadiyaman.com.tr. adresinden takip edebilirsiz.

  Seçim sonuçlarını kamuoyuna duyurmak için YerelSeçim2014 Projesi’ni başlatan Anadolu Ajansı’nın (AA), 30 Mart’taki Mahalli İdareler Seçimi’nde anlık olarak yayımlayacağı seçim sonuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Ayrıntılı grafiklerle seçim sonuçları, video, fotoğraf, analizler, partilerden sıcak haberler ve en hızlı haberler sitemizde olacak! 30 mart 2014 pazar günü hangi partinin hangi ilde ilde ne kadar oy aldığını haberadiyaman.com.tr adresininden öğrenebilirsiniz.

  Yerel seçim sonuçlarını il il,ilçe ilçe YSK ile eş zamanlı olarak sizlere aktaracağız. Tüm Türkiye’nin nefesini tutarak odaklandığı 30 mart yerel seçim sonuçları il il www.haberadiyaman.com.tr adresinde olacak.

  30 mart 2014 Yerel Seçimlerinin son durumu, ayrıntılı grafikler, video, fotoğraf, analizler, partilerden sıcak haberler ve en hızlı haber akışıyla takip etmek için www.haberadiyaman.com.tr adresini eş zamanlı olarak takip edin.

  -Yüksek seçim kurumu YSK nın aldığı karara göre

  07.00 – 16.00 saatleri arasında;
  Adıyaman, Ağrı, Artvin, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Kars, Malatya, Kahramanmaraş, Mardin, Muş, Ordu, Rize, Siirt, Sivas, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Bayburt, Batman, Şırnak, Ardahan, Iğdır ve Kilis

  08.00 – 17.00 saatleri arasında;
  Yukarıda adları yazılı illerin dışında kalan diğer iller oy verebilecekler.

  YSK’dan yapılan açıklamaya göre 30 mart pazar günü seçim yasağının kalkmasıyla birlikte sitemizdeki aktif linklere tıklamak koşuluyla 30 Mart akşamı seçim yasağının sona ermesi ile birlikte 81 il ve ilçe, beldelerinden gelen seçim sonuçları en hızlı ve güvenilir bir şekilde www.haberadiyaman.com.tr adresinden öğreneceksiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz