Yazar Mehmet Tırpan’a kitap fuarında büyük ilgi

0
88

Adıyaman Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Fuarı’na katılan Yazar Mehmet Tırpan’a, kitapseverler büyük ilgi gösterdi.

Yazar Tırpan, 29 Mayıs’a kadar devam edecek olan Fuar’ın 6. gününde, kitaplarını imzaladı ve her yaş grubundan okuyucularıyla bir araya geldi.

Fuardaki ilgiden memnun olduğunu belirten Tırpan, “Okuma oranımız her ne kadar az olsa da Fuara gelen okurları görünce geleceğe dair ümitlerimiz artıyor. Umarım gelecek yıllarda kitaplara karşı ilgimiz daha da artar ve okuma oranında Adıyaman’ı daha üst sıralarda görebiliriz. İmza günümde beni yalnız bırakmayan tüm okurlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Yazar Tırpan’ı kitap standında ziyaret edenler arasında MHP, İYİ Parti, CHP, Yeniden Refah Partisi, HÜDA PAR heyetleri, Adıyaman Barosu Başkanı Bilal Doğan, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ayhan Tekin ve Gençlik Merkezi öğrencileri, Atatürkçü Düşünce Derneği Besni Şube Başkanı Erol Özbay ve dernek üyeleri de yer aldı.

Yazar Mehmet Tırpan’ın, “Medeniyetlerde Kadın”, “Aykırı Yazılar”, Peygamberimizin 24 saati”, Oruç Rehberi”, “Peygamberimizin Dilinden Dua ve Zikirler”, “Kur’anda Toplumsal kavramlar”, “İslam’a karşı İslam”, Kur’an Diyor ki, de ki”, Bugünün Putlarını Kırmak” ve “Öteki Kadın” isimli kitapları bulunuyor.

Yazar Mehmet tırpan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz