Yalçın; Vatan İçin Can Millet İçin Kan Veririz

  0
  129

  Milli Birlik Cemiyeti Adıyaman Şubesi  ” Vatan İçin Can Millet İçin Kan Veririz” adlı kan bağış kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Ulu Cami karşısında bulunan kan merkezine gelen cemiyet üyeleri sırayla kan verdi.

  Milli Birlik Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Z . Abidin Semih Yalçın, “Vatan İçin Can Millet İçin Kan Veririz” diyerek kan bağışına büyük destek verdi.

  Türk Kızılayı’nın kan stoklarında azalma olduğu açıklamasının ardından Milli Birlik Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Z . Abidin Semih Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri birlikte kan bağışında bulundu.

  Kan bağışına büyük destek verdiklerini söyleyen Milli Birlik Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Z . Abidin Semih Yalçın, Kızılay başkanımızın yapmış olduğu açıklama ile kan bağış oranının şuanda kırmızı alarm verdiğini, sosyal medyadan duyduk. Adıyaman temsilciliği olarak bugün buraya kan vermeye geldik. Ülkemizde yaşanan son durumlardan ve 1 kanın 3 cana tekabül edeceğini bilmemizden dolayı bizler buradayız. Kan bağışı kutsal bir görevdir. Herhangi bir sağlık sorunu olmayan her bireyin en öncelikli görevlerinden olmalıdır, kan vermek. Bu hayati ihtiyacı karşılamak, yapacağımız kan bağışları ile mümkün olacaktır. Buradan duyarlı tüm vatandaşlarımıza Kızılay’ın yanında olmasını ve kan bağışı yapmalarını rica ediyoruz” dedi.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz