Vali Veda Yemeği

  0
  77

  Adıyaman’da görev yapan ve son kararname ile başka illere atamaları yapılan ilçe kaymakamları, Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın verdiği iftar programında bir araya geldi.

  Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş’ın ev sahipliğinde Türkiye Petrolleri Sosyal Tesislerinde verilen iftar yemeğine ilçe Kaymakamları ve eşleri ile Vali Yardımcıları ve eşleri katıldı.

  Samimi bir ortamda gerçekleşen iftar yemeğinde konuklar yoğun iş temposu dışında birbirleriyle sohbet etme imkânı buldular.

  Adıyaman’da görev yapan Gölbaşı, Besni, Tut, Sincik ve Kahta Kaymakamlarının başka illere atandığını belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Kaymakam arkadaşlarımız ilimizdeki görevleri sırasında başarılı çalışmalara imza attılar. Gayretlerinden ve yaptıkları çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Görev süreleri dolan Kaymakamlarımız ilimizde son derece verimli ve başarılı hizmetler gerçekleştirdiler. Kaymakamlarımıza bundan sonraki yaşamlarında ve yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum”dedi.

  Tayini çıkan kaymakamlar ise Adıyaman’da görev yapmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, ilden güzel anı ve izlenimlerle ayrıldıklarını dile getirdiler

  İftar sonrası Vali Mahmut Demirtaş, tayini çıkan Kaymakamları Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz