Vali Mahmut Demirtaş’tan Tümşad’a Ziyaret

  0
  80

  Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 100. Yıldönümü nedeniyle Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği (TÜMŞAD) Adıyaman Şubesini ziyaret etti.

  TÜMŞAD Başkanı Hacı Erdengi ve dernek üyeleri tarafından kapıda karşılanan Vali Mahmut Demirtaş’a ziyaretinde, İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Koyuer, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ile İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner eşlik etti.

  Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Vali Mahmut Demirtaş, şehit yakınları ve gazilere yakın ilgi göstererek herhangi bir taleplerinin olup olmadıklarını sordu.

  Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Adıyaman Şube Başkanı Hacı Erdengi, ziyaretlerinden ve şehit aileleri ile gazilere gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a ve protokol üyelerine teşekkür ederek dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi sundu.

  Valilik olarak her zaman şehit aileleri ile gazilerin yanında olduklarını ifade eden Vali Mahmut Demirtaş, “Şehit ailelerimize ve gazilerimize kapımız sonuna kadar açıktır. Bu topraklar şehitlerimizin sayesinde bizlere vatan olmuştur. Şehit ailelerimiz, şehitlerimizin bize bıraktığı en kıymetli emanetlerdir. Bugün ülkemizde huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak bunu kutsal vatan topraklarını canı pahasına müdafaa eden şehitlerimize gazilerimize borçluyuz. 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferinin 100. Yıldönümü vesilesiyle aziz şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimizi de minnet ve şükranla anıyorum”dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz