Vali Mahmut Demirtaş, Sinciklilerle Buluştu

  0
  63

  Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sincik ilçesine giden Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Kaymakamlık ziyaretinin ardından, ilçe merkezinde yapımı devam eden kamu yatırımlarını gezerek, ilçe esnafı ve vatandaşlarla buluştu.

  Sincik ilçesindeki temaslarına yapımı devam eden devlet hastanesi inşaatıyla başlayan Vali Mahmut Demirtaş, bitme aşamasına gelen hastanenin ünitelerini gezerek, yüklenici firma temsilcisinden hastanenin eksikliklerinin bir an önce tamamlanarak teslim edilmesi talimatını verdi.

  Ardından Kaymakamlık makamına geçerek Kaymakam Zafer Sağ’ı makamında ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, ilçenin ihtiyaç ve sorunları hakkında bilgi aldı.

  Kaymakamlık ziyaretinin ardından yapımı devam eden 250 kişilik kapalı spor salonu inşaatını gezen Vali Mahmut Demirtaş, yapımı son aşamaya gelen spor tesisinde yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

  3 yılı aşkın bir süredir Adıyaman’da görev yaptığını ve en fazla hizmet yapılan ilçelerden bir tanesinin Sincik olduğunu belirten Demirtaş “Görev yaptığım süre zarfında Sincik ilçemize eğitim, sağlık, öğrenci yurtları, emniyet hizmet binası ve spor tesisleri olmak üzere çok önemli yatırımlar hayata geçirdik. Bu yatırımların önemli bir kısmı bitirilerek vatandaşımızın hizmetine sunuldu. Sincik her yönüyle Türkiye’de örnek bir ilçemizdir. Devletine ve milletine bağlı, samimi, sıcak ve içten insanların yaşadığı Sincik ilçemize yönelik yatırımlarımız inşallah bundan sonra da artarak devam edecektir” diye konuştu.

  Vali Mahmut Demirtaş, ilçe merkezinde inşaatı devam eden kamu yatırımlarındaki incelemelerinin ardından Sincik ilçe meydanında  bulunan esnafı tek tek ziyaret ederek hayırlı iş ve kazanç dileklerinde bulunup, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz