Vali Mahmut Demirtaş Minik Folklorcuyu Ödüllendirdi

  0
  84

  Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası minikler kategorisinde Halk Oyunları İl Birinciliğini kazanan 100. Yıl İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Duygu Özaydınlı’ya bisiklet armağan ederek, minik öğrenciyi çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

  100. Yıl İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Duygu Özaydınlı beraberinde Okul Müdürü Zeynel Akdağ ve ailesi ile birlikte Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, şampiyonluk kupasını takdim edip, sevincini paylaştı.

  Valilik Makamında minik öğrenciyi ve ailesini kabul eden Vali Mahmut Demirtaş ,100. Yıl İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Duygu Özaydınlı’yı tebrik ederek, “Geçtiğimiz günlerde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce düzenlenen okullar arası minkler kategorisi halk oyunları il birinciliği müsabakalarında küçük kızımız talihsiz bir kaza yaşamıştı. Buna rağmen kızımız oyunu bırakmadı. Küçük kızımızın azim ve medeni cesareti kendisine birinciliği getirdi. Gösterdiği azim ve cesaretten dolayı kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum”dedi.

  Vali Demirtaş, daha sonra 100. Yıl İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Duygu Özaydınlı’yı bir adet Bisiklet ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. minik_ogrenci_odul_1

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz