Vali Erin’den Vali Yardımcısı Ve İlçe Kaymakamlarına Veda Yemeği

  0
  128

  Adıyaman Valisi Abdullah Erin, İçişleri Bakanlığının 01 Aralık 2016 Tarih ve 29905 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile başka bir ile tayini çıkan Vali Yardımcısı ve İlçe Kaymakamlarına veda yemeği düzenledi.

   

  01 Aralık 2016 tarihinde Resmi Gazetede Yayımlanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile 3 yıldır Adıyaman Vali Yardımcılığı görevini yürüten Yunus Emre Altıner, Samsun Vezirköprü Kaymakamlığına atanırken, 2 yıldır Besni Kaymakamlığı görevini yürüten Çağlayan Kaya Sinop Ayancık Kaymakamlığına ve 2 Yıldır Samsat Kaymakamlığı görevini yürüten Kürşad Atak ise, Diyarbakır Eğil Kaymakamlığı görevine atandı.

  Türkiye Petrolleri Sosyal Tesislerinde Vali Abdullah Erin’in ev sahipliğinde düzenlenen veda yemeğine İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Talha Gönüllü, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamları katıldı.

  Yemekte bir konuşma yapan Vali Abdullah Erin, yaklaşık 6 aydan beridir birlikte çalıştığı Vali Yardımcısı Yunus Emre Altıner, Besni Kaymakamı Çağlayan Kaya ve Samsat Kaymakamı Kürşad Atak’ın 1 Aralık 2016 tarihinde İçişleri Bakanlığının atama kararı ile değişik bölgelere atandıklarını belirterek, “Bugüne kadar ülkemizin çeşitli illerinde, ilçelerinde ve ilimizde yapmış oldukları hizmetlerden dolayı değerli meslektaşlarıma teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum”dedi.

  Konuşmaların ardından Vali Abdullah Erin ve protokol üyeleri tayini çıkan Vali Yardımcısı ve İlçe Kaymakamlarına çini işlemeli birer vazo hediye ederek, günü anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz