Vali Demirtaş’ın Yoğun İş Temposu

  0
  68

  Adıyaman’ın sorun ve sıkıntılarının giderilmesi noktasında göreve geldiği ilk günden beri hafta içerisindeki yoğun çalışma temposunu hafta sonları da ilçe ve köyleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinlemeye ayıran Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın bu hafta ki adresi Besni Köyleri oldu.

  Mevzu bahis Adıyaman’ın sorunları olduğunda gecesini gündüzüne katarak, hafta sonu mesaisi demeden, sorunların çözümü için kendini asla geri çekmeyen Vali Mahmut Demirtaş, Besni ilçesine giderek ilçe Kaymakamı Çağlayan Kaya ile birlikte Yazıbeydilli ve Güzelyurt köylerini ziyaret edip, köylü vatandaşların taleplerini yerinde dinledi.

  Kamu hizmetlerinin sağlıklı ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla gittiği Yazıbeydilli ve Güzelyurt köyünde köylü vatandaşların yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılanan Vali Mahmut Demirtaş, köylülerle tek tek tokalaşarak, karşılıklı sohbet içerisinde taleplerini dinledi.

  Vali Demirtaş daha sonra, Yazıbeydilli Köyünde inşaatı devam eden okul binasını inceleyerek, yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

  Köylerdeki temaslarının ardından ilçe merkezine geçen Vali Mahmut Demirtaş, ilçe merkezinde yapımı tamamlanarak önümüzdeki günlerde eğitim ve öğretime açılacak olan İmam Hatip Lisesi inşaatını gezdikten sonra incelemelerini tamamladı.

  BHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz