Vali Demirtaş Vatandaşlarla Buluştu

  0
  43

  Adıyaman’a atandığı günden bugüne ilin sorun ve sıkıntılarını çözmek amacıyla hafta içi ve hafta sonu demeyip, mesai kavramı gözetmeden Adıyaman’ı ve ilçelerini karış karış gezen Vali Mahmut Demirtaş, bugünde İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner ile birlikte Demokrasi Parkında güneşlenen vatandaşlarla bir araya geldi.
  Demokrasi parkında banklarda oturan vatandaşlarla biraya gelen Vali Mahmut Demirtaş, vatandaşlarla sohbet ederek halini ve hatırını sordu. Vatandaşlardan herhangi bir sıkıntılarının olup olmadığını soran Vali Mahmut Demirtaş, “vatandaşlara sizleri birlik ve beraberlik içerisinde görmek, bizi de büyük memnuniyete sevk ediyor. Birlik ve beraberliğiniz daim olsun” dedi.
  Adıyaman’a atandığı günden bugüne vatandaşların sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözüm üretmek amacıyla geceli gündüzlü çalıştıklarını belirten Vali Mahmut Demirtaş,” zaman zaman vatandaşlarımızın kamudaki iş ve işlemleri ile ilgili karşılaşmış olduğu sorunları birebir birinci ağızdan dinlemek amacıyla bu tür ziyaretler gerçekleştiriyorum. Bu ziyaretlerle vatandaşlarımız sorun ve sıkıntılarını bizlere daha rahat iletme imkanı bulmaktadır. Adıyamanlı hemşerilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek, ilimizin refaha erişmesine katkı sağlamak amacıyla her alanda önemli projeler hayata geçiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda vatandaşlarımızın memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz”dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz