Vali Demirtaş İlçe Gezilerine Sincik’le Devam Etti

  0
  87

  Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, ilçelerin ihtiyaç ve sorunları ile yapımı devam eden ve bitirilen kamu yatırımlarını yerinde incelemek ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere başlattığı ilçe gezilerine Sincik’le devam etti.

  Vali Mahmut Demirtaş’ı Sincik Hükümet Konağı önünde Kaymakam Zafer Sağ, Belediye Başkanı Mehmet Korkut ile ilçenin yöneticileri karşıladı.

  Karşılama sonrası Kaymakamlık makamına geçen Vali Demirtaş, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesiyle Kastamonu Daday Kaymakamlığından Sincik ilçesine atanan Kaymakam Zafer Sağ’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunup başarılar diledi.

  Vali Demirtaş, Kaymakamlık ziyareti sonrası ilçe merkezinde yapımı devam eden 250 kişilik kapalı spor salonu inşaatı ile yapımı tamamlanarak hizmete sunulan okul binaları ve öğrenci pansiyonlarını inceledi.

  İlçe merkezindeki incelemelerinin ardından Sincik Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Mehmet Korkut’u makamında ziyaret eden Vali Demirtaş, Belediye’nin ilçe merkezinde yürüttüğü çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

  Beraberindeki heyetle Sincik esnafını da ziyaret eden Vali Demirtaş, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, taleplerini dinledi.

  Vali Demirtaş, Sincik temasları kapsamında İlçe Jandarma Komutanlığı ile kısa bir süre önce hizmete sunulan Sincik İlçe Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.

  BHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz