Üniversiteli Genç, Kahta’da Toprağa Verildi

  0
  81

  Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde evinde ölü bulunan Meslek Yüksek Okulu öğrencisi 20 yaşındaki Ramazan Fırat, Kahta İlçesinin Bölükyayla Beldesinde toprağa verildi.
  Kırklareli Üniversitesi Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu öğrencisi Ramazan Fırat’tan bir süredir haber alamayan arkadaşları, polise haber vermiş, Ramazan Fırat, kaldığı evinde boynundan bıçaklanarak öldürülmüş vaziyette bulunmuştu.

  Daha sonra Olayla ilgili beraber aynı evde kaldığı 3 üniversite öğrencisi gözaltına alınmıştı.
  Gündoğdu Mahallesi Işık sokaktaki meydana gelen olayda üniversiteli genci boynundan bıçaklanmış olarak ölü bulunmuş, yapılan incelemede ellerinde de kesikler olduğu tespit edilmişti.
  Bu sabah Adıyaman’a getirlen Ramazan Fırat’ın cenazesi Bölükyayla Beldesindeki baba evine getirildi. Baba evinde cenaze aracının içerisinde kısa süre bekletilen Üniversiteli gencin cansız bedeni tabut içerisinde Bölükyayla Camisine götürüldü.

  Camide öğle namazını takiben kılınan cenaze namazından sonra cenaze aracı ile büyük bir kalabalık eşliğinde, belde mezarlığına götürülerek toprağa verildi.
  Fırat Ailesi Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturmanın hızlandırılmasını ve şüpheli olarak gözaltında bulunan ev arkadaşları H.Ç., C.T. ve M.K.’nin Ramazan Fırat’ın katilleri olabileceğini ve bu şahısların en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi.

  ANNE SABİHA FIRAT: KATİLLERİ İDAM EDİN
  Bir hafta önce oğlunu okula gönderen Anne Sabiha Fırat, oğlunun cenaze aracı ile evlerine getirilen cansız bedenine dayanamayarak fenalık geçirdi.

  Anne Sabiha Fırat, “ Oğlumun katillerinin asılmasını istiyorum. Kasap bıçağı ile oğlumu kuzu gibi kesmişler. Allah rızası için assınlar bu katilleri. İdam edilmelerini istiyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz