Ünal, Gölbaşı Emniyet Müdürlüğüne Amir Olarak Atandı

  0
  63

  İki yıldır Besni İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Emniyet Amiri Fahri Ünal, Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğüne atandı.
  Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde yaptığı görevlerin anısına Emniyet Müdürü Cemal Avan tarafından plaket takdim edilen Emniyet Amiri Fahri Ünal, polisler tarafından Emniyet Müdürlüğü’nden uğurlandı.
  Konu ile ilgili açıklama yapan Besni İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, “Emniyet Amiri Fahri Ünal’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Bizler devlet memurları olarak hancı değil yolcuyuz, ihtiyaç nerede var ise, üstlerimiz nerede uygun görür ise orada görev alarak bayrak yarışını devam ettiririz. Ben de sekiz ay önce Hatay ilinde idim, şimdi Besni İlçesinde, bir başka zaman yurdumuzun başka köşesinde hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.
  İlçe Emniyet Müdürlüğündeki personelin görev yeri değişikliklerinin yanlış anlaşılmamasını isteyen Avan, “Devlette devamlılık esastır. İlçemiz Emniyet Hizmetlerinde çalışma süresi olarak 4 yıldır. Bu sene bu çalışma süresini dolduran 25 atamaya tabi personel vardır. Bu personeller ilişik kesince görevlerde aksama olmaması, ayrıca etkin verimli görev yapılabilmesi için 25 personelin bayrak yarışı olan görev değişiklikleri yapılmıştır. Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak İdari görevlerde Sayın Kaymakamımızın, adli görevlerde Cumhuriyet Savcılarımızın emrinde disiplinli bir şekilde Besni halkına hizmete devam edilecektir” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz