“Ülküde Şahlanış Gecesi“ Düzenlendi

  0
  101

  Adıyaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından “Ülküde Şahlanış Gecesi“ programı düzenlendi

   

  Türkiye Petrolleri Kültür Merkezinde düzenlenen geceye Adıyaman Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Önat, Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan, Elbistan Ülkü Ocakları Başkanı Kubilay Ceylan,MHP Myk Üyesi Şükrü Doğan, MHP İl Başkan Vekili Mustafa Gündoğan, Kamusen İl Başkanı Necdet İrfan Tokur, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Hacı Erdengi, ülkücü şehitlerin yakınları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, çok sayıda ülkücü ve misafir katıldı.

  Gecenin açılış konuşmasını yapan Adıyaman Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Önat, “9 ay önce Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz beyin takdiri ile devraldığımız şanlı ülkü bayrağını ilk günkü heyecan ve azimle taşıyoruz.“Ne sevdamızdan ne de davamızdan döneriz, Dokunmadık gönül bırakmayacağız” düsturuyla her kapıyı çalmaya her yüreğe girmeye çalışıyoruz. Bütün zorluklara, imkânsızlıklara göğüs gererek imanlı, ahlaklı, vatanına, bayrağına, milletine sahip çıkan Türk gençliğini yetiştirmeye devam edeceğiz. Ülkücüler olarak bölünmez bir bütün halinde Milliyetçi Türkiye’yi inşa etmek için her zamankinden daha fazla gayret edeceğiz. Ülkücü tavırdan taviz vermeden, hedefe varmaya hazır bir ok misali doğruluk ve dürüstlük abidesi olan bozkurtlar, gerektiği takdir de büyük Türk Milleti için her türlü mücadeleyi verecektir” dedi.

   

   

  Gecede Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un telgrafı alkışlar eşliğinde okundu.

  Genel merkez sanatçıları Ozan Arif Atılgan ve Gurup Volkan’ın sahne aldığı gecede, zaman zaman duygulu zaman zaman coşkulu dakikalar yaşandı.

   

  Yapılan ülkücü yemininin ardından gece dualar eşliğinde son buldu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz