Tütün Hırsızları, Çaldıkları Tütünleri Bırakıp Kaçtılar

  0
  178

  Adıyaman’da, bir ikametin bodrum katına girerek üç çuval dolusu yaprak tütün çalmaya çalışan kimliği belirsiz 3 şahsı fark eden vatandaş, hırsızlara engel olmak isterken, şahıslar çaldıkları tütünleri bırakıp kaçtı.
  Edinilen bilgiye göre, Yeni Mahalle 26213 Sokak’ta G.K’ye ait ikametin bodrum katına giren 3 şahıs, bodrumda bulunan naylonlara sarılmış yaprak tütünleri üç çuvala doldurup sırtladı.
  Bu esnada, hırsızlık olayının gerçekleştiği ikametin yakınlarında ikamet eden ve balkonda bulunan bir kişi, mahalle arasında sırtlarında çuval bulunan ve şüpheli hareketler sergileyen 3 kimliği belirsiz şahıstan şüphelendi. İkametinden çıkıp hırsızları takip etmek isteyen şahsı fark eden zanlılar ise, tütün dolu çuvalları 26213 Sokak içerisinde bulunan bir ikametin arkasına atarak kaçıp gecenin karanlığında kayıplara karıştılar.
  Tütün çuvallarının yanına gelerek çuvalların içerisinde tütün olduğunu gören adam, zaman kaybetmeden 155 polis imdat hattını arayarak durumu polis ekiplerine bildirirken, bir yandan ise, tütünlerin sahibi olan G.K.’ye gidip durumu anlattı. Olay yerine gelen sivil ve resmi polis ekipleri, kimliği belirsiz 3 şahsın yakalanması için inceleme ve araştırma çalışmalarında bulundu. Çalınmak istenen tütünlerin ise yaklaşık 4 bin 500 TL değerinde olduğu öğrenildi.
  Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz