Türkiye Yeşilay Cemiyeti Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı

  0
  100
  Türkiye Yeşilay Cemiyeti Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı
  Türkiye Yeşilay Cemiyeti Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı

  Türkiye Yeşilay Cemiyeti 2. Yüksek İstişare Kurulu Toplantısını İstanbul’da yaptı.Türkiye Yeşilay Cemiyeti 2. Yüksek İstişare Kurulu Toplantısını İstanbul’da yaptı.Toplantı ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel,“Bağımlılıkla mücadelede sadece Türkiye’nin değil dünyanın da gündeminde olan bir kurumun çalışmalarına Adıyaman Şubesi olarak katkı sunmanın onurunu yaşıyoruz” dedi.

  Özöncel açıklamasının devamında,“1.İstişare toplantısında Adıyaman Şubesi olarak sunduğumuz görüş ve önerilerin genel merkezimizce değerlendirilerek Türkiye genelinde hayata geçirilmesi, 2. İstişare toplantısı için bizlere motivasyon sağladı. 2.İstişare toplantısında da şube olarak görüş ve önerilerimizi sunma imkanı bulduk. Her yönüyle ülkemize bağımlılıklarla mücadele hususunda katkı sunacak önemli çalışmalara imza atıldı. Bu vesileyle güzel ülkemin değerli insanlarını bu önemli kurumun gönüllüsü olmaya çalışmalarına katkı sunmaya davet ediyorum. Ülkemizin güzel yarınları için geleceğimiz olan çocuklarımıza sahip çıkmak adına üstün bir gayretle çalışan yönetim kurulumuza, çalışanlarımıza ve gönüllülerimize teşekkür ederek bu yıl da Adıyaman’da Yeşilay olarak birçok projeye imza atma hazırlığındayız” diye konuştu.

  Özöncel, son olarak herkesi Yeşilay sponsorluğunda çekilen ve TRT 1’de yayınlanan bağımlılıklarla mücadelenin konu edildiği ‘Son Çıkış’ adlı diziyi izlemeleri tavsiyesinde bulundu.

  BHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz