Türk Sağlık-Sen’den Khb’ye Ziyaret

  0
  433

  Türk Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı İrfan Tokur ve yönetim kurulu üyeleri Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreteri Hüseyin Şen ve diğer yöneticileri ziyaret etti.
  Türk Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı İrfan Tokur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri KHB Genel Sekreteri Hüseyin Şen ile görüşerek sağlık çalışanlarının sorunları dile getirip çözüm önerilerini sundular. KHB Genel Sekreteri Hüseyin Şen ve ziyaret edilen hastane yöneticileri yaşanan sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını dile getirdi.
  Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı İrfan Tokur, sahada hizmet veren sağlık çalışanlarının sorun ve sıkıntılarını yetkililere ilettiklerini ve diyaloglar çerçevesinde çözülmesi taraftarı olduklarını dile getirdik.
  Tokur, “Türk Sağlık-Sen Adıyaman şubesi olarak çözüm üreten, yol gösteren, hizmet eden ve çalışanların devamlı yanında yer alan bir anlayışla hizmet etmeye devam edecektir. Bizleri dinleyip sıkıntıları, sorunları çözüme kavuşturacağına inandığımız Sayın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri ve Ekibine Türk Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz