Turizm Uygulama Oteli Halkımıza Hizmet Vermeye Devam Ediyor

0
108

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kullanıma kapatılarak sadece sağlık personeline hizmet veren Adıyaman Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli, normalleşme adımları kapsamında yeniden halkımızın hizmetine açıldı.

Pandemi sürecinin ardından dezenfekte işlemleri tamamlanan Turizm Uygulama Otelinde, oda hizmetinin yanı sıra merkezi ısıtma-soğutma, otopark, kablosuz internet, çamaşırhane ve ütü gibi çeşitli hizmetler de konukların hizmetine sunulacak.

Adıyaman’a gelen misafirlere hizmet vermeye hazır hale geldiklerini vurgulayan Turizm Uygulama Oteli Müdürü Öğr. Gör. Mahir Serdar Yılmaz, normalleşme süreci ile birlikte otelin tüm birimlerinin dezenfekte işlemlerinin yapıldığını belirterek, “Otelimiz yeni dönemde de tıpkı geçmişte olduğu gibi kokteyl, nişan merasimi, yemek organizasyonu, sergi, iftar yemeği ve çeşitli sempozyum ve çalıştaylara ev sahipliği yapacak. Bilindiği üzere otelimizde 5 adet çift kişilik süit oda ve 19 tek kişilik oda bulunuyor. Adıyaman Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde mükemmel bir manzaraya sahip olan otelimiz, şehir merkezine 3 kilometre, havaalanına ise 27 km uzaklıktadır. Konfor ve hijyenden ödün vermeyen otelimizde misafirlerimizi ağırlamak bizlere mutluluk verecektir.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz