Toplumun Gönül Elçisi Kervanına Katıldılar

  0
  67

  Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı öncülüğünde hayata geçirilen Gönül Elçileri projesi kapsamında Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Doktorları ve çalışanları da toplumun Gönül Elçileri kervanına katılarak rozetleri takıldı.

  Vali Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş öncülüğünde Adıyaman’da oluşturulan Gönül Elçileri kampanyasıyla il genelinde toplumsal farkındalık hedeflenirken yürütülen kampanya ile kimsesiz çocuklar başta olmak üzere toplumun dezavantajlı kesimlerine yardım ve destek amaçlanıyor.

  Gönül Elçileri Projesi çerçevesinde Özel Park Hospital Hastanesini ziyaret eden Bayan Demirtaş, Toplumda gönüllük kavramına yönelik farkındalık geliştirmek amacıyla il genelinde yürütülen projenin amacı ve hedefi ile ilgili doktorları bilgilendirdi.

  İnsanların mutluluğu için yüreğini ve gönüllerini açan Park Hospital Hastanesi Yönetimi ve Doktorlarına teşekkür eden Beyhan Demirtaş, “İnsan hayatını anlamlı kılan en önemli şey yardımlaşma ve dayanışma duygusudur. Tarih boyunca bizim özümüzde ve kültürümüzde her zaman bu duygu ön planda yer almıştır. İşte bu duygularla geçtiğimiz günlerde hastanemiz, toplumsal sorumluluk çerçevesinde sevgi evlerinde kalan çocuklarımızı ücretsiz sağlık taramasından geçirerek, onlara gönlünü ve yüreğini açtı. Ne mutlu gönül yapana, ne mutlu karşılıksız sevgiyi gönülden gönüle sunanlara. Bugün Hastanemiz Doktorlarını ve çalışanlarını Gönül Elçileri kervanına katmak amacıyla buradayız. Gösterdikleri bu ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Park Hospital Hastanesinin göstermiş olduğu bu duyarlılığın diğer tüm kurum ve kuruluşlarımıza örnek olmasını diliyorum”dedi.

  Özel Park Hospital Hastanesi İşletme Müdürü Gürkan Alagöz ise, Gönül Elçileri projesi ile ilgili olarak toplumsal sorumluluk duygusuyla ve şirketimizin ilkeleri çerçevesinde bu projeye sponsor olabiliriz. Bu konuda üzerimize ne düşerse gereğini yerine getirmeye hazırız dedi.

  Konuşmaların ardından Gönül Elçisi formunu dolduran Doktor ve Hemşirelere Beyhan Demirtaş tarafından rozetleri takılarak Gönül Elçisi ilan edildi.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz