TOGEM’den Giyim ve Gıda Yardımı

  0
  62

  Adıyaman Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren TOGEM, Kurban Bayramı öncesi 45 yoksul aileye giyim ve gıda yardımında bulundu.

  Adıyaman’da yoksul ailelere yönelik yardım çalışmalarına aralıksız devam eden Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesindeki Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM), Kurban Bayramı öncesinde de 45 yoksul aileye gıda ve her aileden iki çocuğa giyim yardımında bulundu.

  Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Belediye Meclis Üyeleri Abdurrahman Karayılan, Mahmut Karaman ve F. Bülent Kaplan’ın da katılımıyla gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını yapan TOGEM Koordinatörü Yasemin Delibaş, amaçlarının vatandaşların Kurban Bayramı sevincine ortak olmak olduğunu dile getirerek, “Bu yardımı yapmamızı sağlayan ve dağıtılacak olan gıdaların temininde desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımıza ve meclis üyelerimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca yine bu programda çocuklarımıza dağıtılacağımız kıyafetleri bağışlayan LCWaikiki yöneticilerine de teşekkürü bir borç biliyoruz” diye konuştu.

  Adıyaman Belediyesi TOGEM Konferans Salonunda gerçekleştirilen programda yoksul ailelerin ve çocukların mutluluğuna ortak olan Belediye Başkanı Kutlu ise yaptığı kısa konuşmada, kıyafet desteğinde bulunan LCWaikiki firması yetkililerine teşekkür etti. Başkan Hüsrev Kutlu programa katılan ailelere seslenerek, “Buraya kadar teşrif ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İnşallah el birliğiyle Adıyaman’ımız için, milletimiz ve ülkemiz için güzel işlere imza atmaya devam ederiz. Bunun için hepinizden dua istiyorum. Ayrıca bir hatamız, eksiğimiz olduğunda da direk bana bildirmenizi istiyorum. Ancak eksiklerimizi söylerseniz yanlışlarımızdan dönebiliriz” şeklinde konuştu.

  Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Meclis üyeleri Abdurrahman Karayılan, Mahmut Karaman ve F. Bülent Kaplan, tek tek yardımları ailelere dağıttılar. Program sonunda aileler, yapılan desteklerden dolayı Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’ya, TOGEM yönetimine ve diğer destekçilere teşekkür etti.

  BHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz