Temel: Herkesi Türk bayraklarıyla İstiklal Marşını okumaya davet ediyoruz

0
1040

Adıyaman Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Milletimizin bağımsızlığının sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 100. Yıl dönümünü kutlamanın haklı gurur ve onurunu yaşadığımız bu günde, canları ve kanları pahasına vatanımızı bizlere miras bırakan başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının dünyanın tek ve anlamlı çocuk bayramı olması hasebiyle de çocuklarımızın bayramını kutluyor, onlara huzur, güven ve sağlık dolu yarınlar diliyoruz.
Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs (Covid-19) salgınına karşı alınan tedbirler dolayısıyla 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramını bir arada kutlayamıyor olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Salgın dolayısıyla buruk bir bayram yaşasak da tüm hemşehrilerimizi 23 Nisan coşkusunu birlikte yaşamak üzere Perşembe akşamı saat 21.00’de pencerelerden ve balkonlardan Türk bayraklarıyla İstiklal Marşını okumaya davet ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz