TEM Ekiplerinden Üniversite Öğrencilerine Şefkat Eli

  0
  72

  Adıyaman Üniversitesinde okuyan öğrenciler terör olaylarına ilişkin bilgilendirildi.

   

  Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) Bilgilendirme ve Önleme Amirliği tarafından üniversite öğrencileri yasa dışı yapılanmalara karşı bilgilendirildi.

  Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Dairesi finansmanın da “El Ele Güvenli Geleceğe” projesi kapsamında Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Amirliği Adıyaman Üniversitesi kampüsünde öğrenciler için stant açtı.

   

  Öğrencilere bilgilendirme broşürlerinin yanı sıra not defteri ve kalem hediye edildi.

   

  Stantın 5 gün boyunca açık kalacağı öğrenildi.

   

  Terörle Mücadele şubesi ekipleri, stant da üniversite öğrencileri ile tanışarak, yasadışı yapılanmalara karşa bilgilendirmede bulundular.

   

  Öğrencilerin yaşayabilecekleri sorunlar konusunda her zaman sorunun çözümü noktasında yanlarında olduklarını dile getiren polis ekipleri, öğrencilere her zaman kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade ettiler.

   

  Terörle Mücadele Şube Müdürü Murat Düzgün, yaptığı açıklamada, üniversite öğrencilerinin karşılaşacakları yasa dışı yapılanmalardan uzak durmaları konusunda bilgi vermek ve öğrencilerle tanışmak adına stant açtıklarını vurguladı.

   

  “Üniversite öğrencilerini aileleri tarafından bizlere emaneti olarak görmekteyiz” diyen Düzgün, “Her bir öğrencinin hiç bir sıkıntı çekmeden mezun olması adına görev yapmaktayız. Biz onların yanındayız” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz