Taraftar Derneklerinden Tarihi Maça Ortak Çağrı “Zaman Stad’ta Olma Zamanıdır”

  0
  35

  02 Cendere Taraftarlar Derneği ile Şehri Yaman Taraftar grubu ortak basın açıklaması yayınlayarak, kritik Ümraniyespor maçı öncesi tüm camiayı birlik olmaya ve kenetlenmeye çağırdı.

  Spor Toto 3.Lig 1 Grup’ta sıkıntılı günler geçiren Adıyamanspor’da Pazar günü Atatürk Stadında saat 14.30 oynayacağı Ümraniye karşılaşma öncesi birlik beraberlik çağrısı geldi. 02 Cendere taraftarlar derneği Başkanı Sadık Doğan ile Şehri Yaman taraftar grubu başkanı Abdurrahman Arslan maç öncesi ortak basın açıklaması düzenleyerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Doğan ve Arslan “ Şu anda ligte kritik bir yerdeyiz. Adıyaman için hayati önem arz eden bir maça çıkacağız. ’Pazar günü belki de bu sezonun en kritik maçına çıkacağız. Taraftarlar olarak zaten yıllardır iyi günde kötü günde sadece arma sevgisiyle hem takımımızın yanında olup destek vermeye çalıştık. Bu hafta bu sevgi ve bilinçle tribündeki yerlerimizi alacağız.

  Bu zor günlerde Adıyaman’daki herkesin şahsi kimliklerini bir yana bırakarak siyasi, STK, Esnaf ve toplumun bütün katmanlarını ve Adıyaman’ın bu aile fotoğrafının içinde görmeyi istiyoruz.

  Unutmayalım ki bir tane Adıyamanspor var ve kötü bir duruma düşersek herkesin yüreği sızlayacak canı acıyacak. O halde şimdiden herkes dargınlıkları kırgınlıkları fikir ayrılıklarını bir tarafa bıraksın ve Pazar günü Atatürk stadındaki tribündeki yerini alsın. Gün Adıyaman sevgisiyle el ele, omuz omuza kenetlenme günüdür. Biz taraftarlar zor günlerin 12. Adamı olarak takımımıza bu hafta 90 dk boyunca destek çıkarak; takımımıza ve futbolcularımıza sahip çıkıyoruz çıkmaya da devam edeceğiz. Kendi evimizde oynayacağımız bu maça herkesi bekliyoruz. Taraftarlar Derneği olarak lig’ te kalmak yolunda üzerimize düşen görevleri en güzel şekilde yerine getireceğiz.  ’’ şeklinde konuştular.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz